בניית אתר תדמית

בעידן בו אתר תדמית לעסק הינו תנאי בסיסי להצלחתו, רבים מבעלי העסקים מתעניינים בשירותי בניית אתרים לעסקים. מדוע מומלץ להחזיק באתר תדמית לעסק ועל מה חשוב להקפיד במהלך תכנונו? על כך בכתבה שלפניכם.
 

אם אתה שם - אתה קיים

בניית אתר תדמיתאם בעבר הדרך האולטימטיבית לעריכת קניות הייתה שיטוט ממושך בין החנויות השונות, כשכלי העזר היעיל ביותר לחיפוש אחר בית עסק או שירות מסוימים היה כרך "דפי זהב" המיתולוגי, הרי שבעידן הקדמה, המושג "קניות" נושא קונוטציות שונות לחלוטין. נתוני מחקרים שונים המתפרסמים כיום מעלים, כי חלק גדול מקהל הלקוחות הפוטנציאליים איננו מבצע רכישה משמעותית של מוצרים כמו מוצרי חשמל, ריהוט ומוצרים אחרים, ללא חיפוש מקיף במנועי החיפוש ברשת האינטרנט, הכולל השוואת מחירים השוואת ביקורות על בית העסק וכו'. גם הזמנת נותני שירותים למיניהם, כמו טכנאי מחשבים, אינסטלטורים, גננים או קייטרינג, עוברת, ברובם המוחלט של המקרים, בחיפוש מקוון. לכן, כבעל עסק או כנותן שירות מכל סוג, חשוב שתבין: אם אתה לא מופיע באינטרנט, אתה פשוט לא קיים. חוג הלקוחות המצומצם המכיר אותך מימים ימימה אולי יטה חסד ויישאר נאמן לך בכל מצב. כל השאר - לא יידעו על קיומך. אחד התכונות היותר משמעותיות להצלחה עסקית הינה הנכונות להתגמש עם תנאי השטח ולהתאים את העסק לציפיות של קהל הלקוחות הפוטנציאלי. בתרגום למושגי השוק כיום, הלקוחות מצפים מעסק המכבד את עצמו להחזיק באתר תדמית המייצג אותו כראוי. אז אם חשוב לכם להיות חלק פעיל מהזירה העסקית - אתר תדמית לעסק הוא פשוט חובה.
 

תכנון נכון של אתר תדמיתי

שלב קריטי בבניית אתרים לעסקים הוא תכנון נכון של האתר במובן התדמיתי. אפיון טוב של האתר יעשה את העבודה היטב ויצעיד את העסק קדימה. לעומתו, אתר שאיננו מתוכנן היטב בבסיסו, עשוי בהחלט שלא להביא לתוצאות המקוות. תכנון מיטבי של אתר תדמית לעסק מחייב בחירה בחברת בניית אתרים מקצועית ואמינה, המעסיקה עובדים בעלי וותק וניסיון רב בתחום. עם זאת, לא פחות מכך, חשובה המעורבות האישית של בעל העסק בשלבי התכנון הראשוניים של האתר. גם אם ישיבות צוות ממושכות עם בוני האתר נתפסות בעיניך כבזבוז זמן משווע, חשוב לדעת כי נותני השירות, מומחים ככל שיהיו, אינם מכירים את העסק שלך מבפנים. רק מי שעומד בראש העסק ומכיר אותו, כמו שרק בעל עסק יכול להכיר, יוכל לחשוף בפני בוני האתר את התמונה המקיפה והכוללת ולכוון אותם בכל שלב של התכנון, לקבלת תוצר מושלם שיסייע לעסק להגשים את מטרותיו העסקיות.
 

חוויית גלישה

נתון קריטי נוסף שיש לקחת בחשבון בבניית אתרים לעסקים הינו חוויית הגלישה באתר. עצבו את האתר באופן אטרקטיבי, תוך שימוש בצבעים בולטים, חדים ונעימים לעין, והקפידו על ניווט קל ומהיר בתוך האתר שיאפשר ללקוח למצוא את מבוקשו בקלות, במהירות וביעילות מרובה.
 
דף הבית